Folytatódnak az előkészületek

Folytatódnak az előkészületek, hogy idén szeptemberben elindulhasson az óvoda. Az imaház épületén belül átalakítások vannak folyamatban, hogy kialakuljanak a csoportszobák. Továbbá elkezdődtek a külső munkálatok is.

Megragadva az enyhe február adta lehetőségeket, a pécsi baptista gyülekezethez tartozó férfiak elkezdték kijelölni, és kerítéssel körbevenni azt a területet, ami majd az óvoda játszótere lesz.  A teljes befejezésig még sokféle tereprendezői feladat is vár az önkéntesekre.

Ezenkívül szakemberek is dolgoznak az épületen, hogy minden időben elkészüljön.

A bejegyzés fölötti képen az óvoda leendő udvarát láthatja.

Itt pedig tekintse meg a folyamatban levő munkákról szóló képgalériánk:

Február 27-én is sikerült előrelépni. Önkéntes munkával elkészült az óvoda kerítésének Bokor utca felőli szakasza.

Ma egy újabb szakasz ovikerítés készült el önkéntes munkával.

Közzétette: Kishajó Baptista Óvoda – 2016. február 27.

2 thoughts on “Folytatódnak az előkészületek

  1. Sok sikert és örömteli munkát kívánok a leendő dolgozóknak szeretettel!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.

*